poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Polecam.

Dzisiaj notka z serii: "Polecam, Jadzia Sztaluga"
Otóż w szale szukania nowych możliwości i alternatywnych sposobów nawilżania i natłuszczania wołającej o pomstę do nieba skóry odkryłam dwa produkty o zadowalającym mnie działaniu. Mowa o Medidermie i płynu do kąpieli z serii Ziaja. Oba są stosunkowo niedrogie.

Zacznijmy od Medidermu.
Jest to balsam lub krem jak kto woli "(...) wskazany dla osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry." Bardzo fajna konsystencja, praktycznie bezzapachowy, nie tłusty jedyny problem w tym, że trzeba go dobrze wsmarowywać bo zostawia białe smugi na skórze :P Za opakowanie pojemności 500 ml zapłaciłam 19,90 PLN  a za tubkę pojemności 100 g 6,00 PLN. Na prawdę polecam, tubeczka super mieści się w torebce można sobie smarować łapki i buziola jak wyschną.

Ziajka rybka Klaudyna marki Ziaja.
"Płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt natłuszczający już od 1 roku życia" Bardzo przyjemny zapach, skuteczny za równo jako żel pod prysznic jak i płyn do kąpieli. Przy czym polecam to drugie. Ma konsystencje oliwki, bezbarwny w kontakcie ze skórą robi się biały. Dobrze się spłukuje i też nie kosztuje dużo. Zapłaciłam w zwykłym chemicznym 11,70 PLN za 370 ml.
A teraz coś spoza kręgów medycznych :P
Specjalne pozdrowienia dla Aleksandra :D Który wspaniale tańczy i jest niezawodny w pomaganiu innym. Przy okazji nie umie czytać i się ze mną kłóci. :D Proszę bardzo, tak jak chciałeś :P

Dziś dzięń wielkiego sprzątania więc muzyka musi być troche żywsza niż zwykle :P
http://www.youtube.com/watch?v=bMoNV9oWs2E

Miłego dnia Misiaczki!! ;*Brak komentarzy:

Prześlij komentarz