niedziela, 24 marca 2013

To już kolejna niedziela. Tydzień tak szybko mi zleciał.. :) Niestety moi Chłopcy tak szybko zjedli wczoraj kolację, że nie zdążyłam zrobić zdjęć : ( Ale ewentualnie jak ktoś będzie chciał to mogę podać przepis na te wspaniałe roladki z kurczaka z serkiem brie i szpinakiem : )
Sobota upłynęła bardzo szybko i w dobrym humorze podobnie jak cały weekend. W piątek zostałam sama w domu i chciałam obejrzeć mecz ale niestety zasnęłam jakieś 10 minut przed jego rozpoczęciem :P I obudziałam się w sobotę o 7:14 rano.. Wstałam posprzątałam domu, wybrałam się na miasto a potem robiłam obiadek. Wieczór z Maćkiem, film. Czas leci zbyt szybko.
Dzisiaj zauważyłam, że skóra na moich rękach jest w podobnym stanie jak po szpitalu! Juhu! Odstawiłam juz Protopic i maziam się maścią robioną i Atopum. Lirrę też wciąż biorę i zaczęłam też brać tran. Zobaczymy czy pomoże : )
Jakieś 20 minut temu do domu wróciła Mama po weekendowym wyjeździe na szkolenie. Pierwsze co zauważyła to to, że wybrudziłam ściane w salonie maścią... -,- nienawidzę tego. Co chwilę coś brudzę. SZLAG! By to.. No ale trudno.
Przez cały weekend nawet nie zajrzałam do książek... Więc trzeba to w końcu zrobić.

Dobranoc Misiaczki! ; *

1 komentarz:

  1. Co do przepisu to oczywiście!!!! Chcemy! :) napisz coś o tym tranie, ile jak ? :) BUśka :)

    OdpowiedzUsuń